Szukaj
Close this search box.
blog_header

Blog

Wpis na blogu

OSOTT 2020

OSOTT 2020 i Travenalia 2020

Tegoroczna edycja Ogólnopolskich Spotkań Obieżyświatów, Trampów i Turystów wraz z Festiwalem Podróżniczym Travenalia odbywają się w internecie. Jest nam niezmiernie miło, że już po raz czwarty znaleźliśmy się w gronie znamienitych gości.

Nasze wystąpienie w całości poświęcamy Górskiemu Karabachowi/Republice Arcach. Opowieść o nieuznawanym państwie jest syntezą wieloletnich spotkań z częścią świata, gdzie czuliśmy się jak we własnym domu. Niestety, rok 2020 dla Ormian z Górskiego Karabachu kończy się tragicznie. Ale o tym słyszą Państwo w prezentacji zatytułowanej Droga przez czarny ogród. Prezentacje można oglądać bezpłatnie online do listopada 2021 roku.

 

Podziel się:

Zobacz także

Z Etną w tle - Piąty Kierunek
News
5kierunek

Z Etną w tle

Ląduję u podnóża najwyższego czynnego wulkanu w Europie na Sycylii. Nie idę jednak z komercyjnym prądem i zostawiam za plecami Etnę, by ruszyć na północny-wschód.

Czytaj więcej »
Na kamiennym krzyżu - Piąty Kierunek
News
5kierunek

Na kamiennym krzyżu

Gdyby ktoś mnie tu „magicznie teleportował” i musiałbym zgadywać, gdzie jestem, powiedziałbym, że w Alpach. Wystarczy jednak chwila uważnej obserwacji lub odpowiedni moment, w którym

Czytaj więcej »