Nowy kierunek

Nowy kierunek

Czas płynie nieubłaganie. Dziecko „z plecaka” dorasta, co widać po zmieniających się rozmiarach butów i ubrań – takie prawa natury. Dzieci stają się młodzieżą, potem wkraczają w dorosłość, a my… my też się zmieniamy. Czas zakończyć projekt z dzieckiem w plecaku, przecież nie można synowi robić obciachu wśród nastoletnich kolegów. Coś się kończy, ale i coś się zaczyna. Nowy kierunek. Etap poszukiwań piątego kierunku.

Nowy kierunek – Piąty Kierunek

Nasz głód poznawania świata rośnie wraz z każdą bliższą i dalszą podróżą. Kto raz poczuł zew drogi, ciężko mu się zatrzymać. Nie zamierzamy tego robić, co więcej, ruszamy w poszukiwaniu Piątego Kierunku. Ruszamy w podróż w różnych wymiarach: w pionie (tyle szczytów do zdobycia), w poziomie (tyle ścieżek nieprzedeptanych) i w głąb (tyle ciekawych miejsc i ludzi). Ruszamy tradycyjnie autostopem, z plecakiem, pieszo. W miejsca nieco poza utartym szlakiem. Tradycyjnie ruszamy we troję.

Zapraszamy

Wszystkich zainteresowanych odkrywaniem świata i poszukiwaniem nowych kierunków rozwoju zapraszamy do Piątego Kierunku. Nowy blog zachowuje wypracowaną wcześniej szatę graficzną, ale wzbogacamy go o nowe treści. Planujemy systematycznie publikować fotoreportaże, filmy oraz wywiady z podróżnikami i obieżyświatami. Otwieramy też nową podstronę, na której polecamy wartościowe linki, dzięki którym można poznać świat wirtualnie oraz zainspirować się do podróży realnej. Zapraszamy też do spotkań na żywo. My wciąż szukamy swojego Piątego Kierunku. A Ty?

8 Comments

 1. Pingback: Piąty Kierunek - Śladami łemkowskich cerkwi - część 1

 2. Haliśka

  Podoba mi się jak jest prowadzony blog 🙂 Z pomysłem i lekko! Moim zdaniem warto spróbować zdobyć nowych czytelników z pomocą portalu http://blogbooster.pl/ 🙂 Dzięki niemu można zdobyć darmową promocję!

  Reply
  1. 5kierunek (Post author)

   Dzięki miłe słowa i za ciekawego linka.

   Reply
 3. Kasia

  powodzenia w poszukiwaniu przygody!
  mam nadziję, że wszystkie Wasze plany i marzenia się spełnią, szerokości!

  Reply
  1. 5kierunek (Post author)

   Dziękujemy. Ktoś kiedyś powiedział, że niedobrze, aby wszystkie plany i marzenia się spełniły, bo co nam pozostanie. My na szczęście nie mamy takich problemów. Planów i marzeń nam nie brakuje.

   Reply
 4. Rudym spojrzeniem (@RudymOkiem)

  Bardzo dobrze, że blog nie stoi w miejscu i się rozwijacie. Wielu ciekawych wypraw i wywiadów życzę!

  Reply
  1. 5kierunek (Post author)

   Dziękujemy za życzenia. Wyprawy zawsze są ciekawe, a czy wywiady – to zależy od dziennikarza 🙂

   Reply
 5. Aga

  Szerokiej drogi we troje 🙂

  Reply

Twój komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.