Kubek termiczny Termio Lady Plus

Kubek termiczny Termio Lady Plus

Otrzymaliśmy trzy kubki do testów: dla Beaty Termio Lady Plus, dla Konrada Aston i dla Mikołaja Outer. Jak się spisały po kilkutygodniowym używaniu? Kobiety najpierw, więc jako pierwszy prezentujemy test kubka Termio Lady Plus.

Warunki testowania

Dwa miesiące praktycznie codziennie do pracy w warunkach zimowych. Jednodniowe wycieczki, wyjazd trampingowy na Lanzarote oraz podróże po Polsce.

Opis producenta Termio Lady Plus

Wymiary: wysokość 18,5 cm, średnica u dołu 6 cm, średnica u góry 7 cm.
Pojemność: 390 ml.
Waga: 0,24 kg

Konstrukcja i funkcjonalność

Kubek na pierwszy rzut oka prezentuje się bardzo skromnie. Białe lakierowane zewnętrzne ścianki. Przykrywka z uszczelką. Bez zbędnych bajerów czy udziwnień. I właśnie ta prosta konstrukcja i funkcjonalność to zbiór samych zalet Termio Lady Plus. Kubek bardzo dobrze trzyma ciepło i chłód. Dobrze leży w ręce, a na stole pewnie trzyma się dzięki gumowej podstawce. Wg opinii producenta pasuje też do większości uchwytów samochodowych (tego nie sprawdziliśmy). Wygodnie się z niego pije zarówno napoje ciepłe jak i zimne. Lakier pomimo transportowania kubka w różnych warunkach (torba, siateczka plecaka, między różnymi rzeczami) praktycznie się nie obił. Do wyboru są cztery kolory przykrywek: niebieski, czerwony, fioletowy i zielony. Kubek łatwo się myje, choć trzeba pamiętać, że nie można go wrzucić w zmywarki. W naszej opinii wydatek w wysokości 48 złotych za Termio Lady Plus jest tego wart (cena ze strony producenta).

Zalety

+ prosty design

+ solidne wykonanie

+ lekki

+ bardzo dobre trzymanie ciepła i chłodu

 

Test został wykonany dla Sklepu Termokubki

Twój komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.