Kubek termiczny Rockland Cosmic II

Kubek Rockland Cosmic II

Dziś kubek termiczny służy zarówno studentce w drodze na uczelnię, jak i podróżnikowi w dalekiej drodze. Na rynku w sprzedaży są dziesiątki jak nie setki różnych modeli. Oto test kubka Rockland Cosmic II.

Warunki testowania

Produkt był użytkowany prawie codziennie przez miesiąc – praca (Beata), jednodniowe wycieczki piesze i rowerowe w okolicach Krakowa (Beata, Konrad). Użytkowanie bez problemów.

Opis produktu Rockland Cosmic II

Produkt charakteryzuje się nowoczesnym i atrakcyjnym wyglądem. Solidne wykonanie. Lekki i łatwy w transporcie (plecak, torba damska, sakwa rowerowa). Przyjemny i łatwy w chwycie nawet dla małej ręki. Łatwo się odkręca (obręcz antypoślizgowa). Kubkowi brakuje kawałka materiału na spodzie, jako podstawka antypoślizgowa. Bez problemów można pić z niego zupy, jogurty lub kefiry z kawałkami owoców (w przypadku kubków z dzióbkiem – zatkają się). Łatwy w utrzymaniu w czystości. Szczelny. Bardzo dobrze trzyma temperaturę płynów. Produkt bardziej przypomina mały termos niż kubek. Po pierwsze nie można użytkować go jedną ręką (np. podczas wspinaczki, jazdy na rowerze, podczas marszu z kijem). Po drugie, to co jest zaletą (bardzo dobre trzymanie ciepła), w przypadku bezpośredniego picia z produktu stwarza ryzyko poparzenia gorącym płynem lub skroploną parą. W naszej opinii produkt powinien nazywać się termosem.

Zalety

+ design

+ wykonanie

+ lekki

+ bardzo dobre trzymanie ciepła i chłodu

Wady

– brak antypoślizgowej podstawki

– do korzystania potrzeba obu rąk (co nie jest typowe dla kubka)

 

Test został wykonany dla RavenOutdoor

FacebooktwitterlinkedinmailFacebooktwitterlinkedinmail

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.