Kubek termiczny Rockland Cosmic II

Kubek Rockland Cosmic II

Dziś kubek termiczny służy zarówno studentce w drodze na uczelnię, jak i podróżnikowi w dalekiej drodze. Na rynku w sprzedaży są dziesiątki jak nie setki różnych modeli. Oto test kubka Rockland Cosmic II.

Warunki testowania

Produkt był użytkowany prawie codziennie przez miesiąc – praca (Beata), jednodniowe wycieczki piesze i rowerowe w okolicach Krakowa (Beata, Konrad). Użytkowanie bez problemów.

Opis produktu Rockland Cosmic II

Produkt charakteryzuje się nowoczesnym i atrakcyjnym wyglądem. Solidne wykonanie. Lekki i łatwy w transporcie (plecak, torba damska, sakwa rowerowa). Przyjemny i łatwy w chwycie nawet dla małej ręki. Łatwo się odkręca (obręcz antypoślizgowa). Kubkowi brakuje kawałka materiału na spodzie, jako podstawka antypoślizgowa. Bez problemów można pić z niego zupy, jogurty lub kefiry z kawałkami owoców (w przypadku kubków z dzióbkiem – zatkają się). Łatwy w utrzymaniu w czystości. Szczelny. Bardzo dobrze trzyma temperaturę płynów. Produkt bardziej przypomina mały termos niż kubek. Po pierwsze nie można użytkować go jedną ręką (np. podczas wspinaczki, jazdy na rowerze, podczas marszu z kijem). Po drugie, to co jest zaletą (bardzo dobre trzymanie ciepła), w przypadku bezpośredniego picia z produktu stwarza ryzyko poparzenia gorącym płynem lub skroploną parą. W naszej opinii produkt powinien nazywać się termosem.

Zalety

+ design

+ wykonanie

+ lekki

+ bardzo dobre trzymanie ciepła i chłodu

Wady

– brak antypoślizgowej podstawki

– do korzystania potrzeba obu rąk (co nie jest typowe dla kubka)

 

Test został wykonany dla RavenOutdoor

Twój komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.